רכב חדש 0 ק"מ – השילוב של חדש וזול

איזה כיף זה לקנות רכב, זאת באמת אחת התחושות הטובות שיש להתחדש ברכב חדש! אבל זה לא תמיד כל כך פשוט, מכיוון שהשוק רווי בדגמים ובחברות שונות אז צריך זמן לחשוב ולשקול איזה רכב אתם רוצים – האם זה רכב שהוא קומפקטי במיוחד ? האם זה רכב שהוא חיית שטח ? האם זה רכב שיכול לשלב צרכי משפחה וצרכי עבודה כמו למשל הסיטרואן ברלינגו ? לאחר שתשקלו עם עצמכם איזה רכב הכי מתאים לכם – הגיע הזמן לחשוב מאיפה אתם קונים את הרכב החדש.

מה זה רכב 0 ק"מ?

רכב 0 קילומטר הוא רכב שנקנה על ידי חברת ליסינג מהיבואן ובוצע תהליך הורדת יד. עצם הקנייה של חברת הליסינג זו בעצם יד אחת שנוספת. אותה יד מורידה את ערך הרכב ואת העלות שלו, אך מצד שני מדובר ברכב שהוא חדש לחלוטין עדיין עם הניילונים עליו. בעצם עסקה כזו מאפשרת לכם לקנות רכב לחלוטין חדש במחיר נמוך בעשרות אחוזים. השאלה היחידה שאתם צריכים לשאול אתכם, היא אם עניין הורדת היד וירידה בערך האוטו היא גורם שמפריע לכם – אך אם כל מה שאתם רוצים זה רכב שהוא חדש לחלוטין ובמחיר טוב, רכב 0 ק"מ זו אחת השיטות הנפוצות והמשתלמות ביותר לקנות רכב חדש במחירים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

מימון מלא לרכב
מימון מלא לרכב

למה הכי כדאי לקנות רכב חדש מחברת ליסינג?

קניית רכב חדש במימון מלא מחברת ליסינג זו בחירה מעולה. חברות הליסינג משתפות פעולה עם יבואני רכב רבים ובעקבות כך המגוון שחברות הליסינג מציעות הוא ענק – כל סוג רכב שאתם מחפשים נמצא במקום אחד. בנוסף, חברות הליסינג, מתוך הכרות שלהן עם מגוון קונצרני הרכב והדגמים השונים, מחזיקים בתוכם אנשים שהם מאוד מקצועיים בכל הנוגע לייעוץ על רכישת רכב חדש. איזה רכב לבחור? איזה רכב הכי מתאים עבורכם? את כל התשובות לשאלות אלו תמצאו בחברות הליסינג, שחוץ מהרצון שלהן למכור לכם רכבים חדשים, הם גם מעוניינים שתצאו מרוצים על מנת שתמליצו עליהם, לכן הם יספקו לכם את הייעוץ המקיף והטוב ביותר לרכישת רכב חדש.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp